Trasy przewozów krajowych i międzynarodowych

Za pomocą tej strony możesz wybrać autobus do Belgii, Holandii lub Niemiec. Do wyboru są następujące trasy.

Polska

- Puławy - Zamość - Lublin - Krasnystaw - Tomaszów Lubelski - Piotrków Trybunalski - Wrocław - Lublin - Radom - Wrocław - Zgorzelec - Zgorzelec. - Wrocław - Zgorzelec - Zgorzelec - Jarosław - Rzeszów - Tarnów - Kraków - Katowice - Opole - Zgorzelec - Zgorzelec - Lezajsk - Kolbuszowa - Mielec - Busko Zdroj - Czestochowa - Opole - Wrocław - Zgorzelec.

Połączenia autobusowe z i do Niemiec to:

Heilbronn, Stuttgart, Karlsruhe i Freiburg do i z Drezna, Hof, Würzburga, Heidelbergu i Mannheim; Chemnitz do Erfurtu, Giessen, Frankfurtu, Moguncji, Wiesbaden i okolic; Berlin do Hamburga, Bremy, Papenburga, Oldenburga i okolic; Berlin do Magdeburga, Braunschweigu, Hanoweru, Nienburga, Osnabrück, Münster i Duisburga do Essen, Dortmundu i Düsseldorfu; Lipsk do Halle, Paderborn, Bonn, Kolonii, Leverkusen i Dortmund do i z Akwizgranu.

Do Belgii prowadzą trasy:

z Liege, Bruxelles, Antwerpen, Gent, Brugge, Charleroi, Namur i okolic.

Holandia - trasy

Istnieje dziewięć różnych linii autobusowych, które łączą Enschede, Zwolle, Apeldoorn, Amsterdam, Haarlem i okolice. Ponadto istnieje pięć różnych linii autobusowych, które łączą Nijmegen, Eindhoven, S-Hertogenbosch, Bredę, Tilburg, Rotterdam i Den Haag.